Neuraflow (2.1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Mode
ka: რეჟიმი
