Neuraflow (2.1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
