Neuraflow (2.1.2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Content
ms: Kandungan

en: Development
ms: Pembangunan

en: General settings
ms: Seting umum

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Roles
ms: Peranan

en: Mode
ms: Mod

en: About
ms: Perihal

en: Not restricted
ms: Tidak terbatas

en: Restricted to certain pages
ms: Terbatas pada halaman-halaman tertentu
