Neuraflow (2.1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Roles
ur: رولز

en: Mode
ur: طریقۂ کار
