Neuraflow (2.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Mode
mn: Горим
