New Relic (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
cs: Transakce

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Exists
cs: Existuje

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Revision
cs: Revize

en: Installed
cs: Nainstalováno
