New Relic (2.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Settings
be: Налады

en: User
be: Карыстальнік

en: API Key
be: Ключ API

en: Browser
be: Браўзер

en: Revision
be: Версія

en: Installed
be: Усталявана
