New Relic (2.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Exists
uk: Існує

en: Browser
uk: Браузер

en: Revision
uk: Редакція

en: Installed
uk: Встановлено

en: Uninstalled
uk: Деінстальовано
