New Relic (2.1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Browser
he: דפדפן

en: Revision
he: גרסה

en: Installed
he: מותקן

en: Uninstalled
he: לא מותקן
