New Relic (2.2.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User
fa: کاربر

en: Browser
fa: مرورگر

en: Revision
fa: تنقیح

en: Installed
fa: نصب شده
