New Relic (2.1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: API Key
lt: API raktas

en: Exists
lt: Esantys

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Revision
lt: Versija

en: Installed
lt: Įdiegta
