New Relic (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Transactions
ur: لین دین

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف
