New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Available
fa: در دسترس
