New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Exists
lt: Esantys
