New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Configure
sv: Konfigurera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Exists
sv: Existerar

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Not set
sv: Ej inställd
