New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: API Key
be: Ключ API

en: Details
be: Падрабязна

en: Installed
be: Усталявана
