New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Details
cy: Manylion

en: Exists
cy: Yn bodoli
