New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
