New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Details
hr: Detalji

en: Exists
hr: Postoji

en: Installed
hr: Instaliran
