New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Details
it: Dettagli

en: Exists
it: Esiste

en: Installed
it: Installato

en: App Settings
it: Impostazioni app
