New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
