New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Not loaded
oc: Pas cargat

en: Details
oc: Detalhs

en: Exists
oc: Present

en: Installed
oc: Installat
