New Relic (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: API Key
pl: Klucz API

en: Details
pl: Szczegóły

en: Exists
pl: Istnieje

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Uninstalled
pl: Odinstalowano
