New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Details
sq: Hollësi
