New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
