New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Details
ug: تەپسىلاتى
