New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Revision
ast: Revisión

en: Installed
ast: Instaláu
