New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник
