New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Revision
tr: Sürüm

en: Installed
tr: Kurulu
