New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Revision
ar: مراجعة

en: Installed
ar: مثبت
