New Relic (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: API Key
da: API-nøgle

en: Exists
da: Eksisterer

en: Revision
da: Version

en: Installed
da: Installeret

en: Uninstalled
da: Afinstalleret
