New Relic RPM Integration (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Installed
et: Paigaldatud
