New Relic RPM Integration (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Exists
lv: Pastāv

en: Revision
lv: Revīzija

en: Installed
lv: Instalēts
