New Relic (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Changelog
fr: Journal des modifications

en: Settings
fr: Paramètres

en: User
fr: Utilisateur

en: Not loaded
fr: Pas chargé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Exists
fr: Présent

en: Revision
fr: Version

en: Installed
fr: Installé

en: Deployment
fr: Déploiement

en: Uninstalled
fr: Non installé
