New Relic RPM Integration (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: API Key
ro: Cheie API

en: Exists
ro: Există

en: Revision
ro: Revizie

en: Installed
ro: Instalat
