New Relic (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Changelog
pt: Lista de Modificações

en: Settings
pt: Configurações

en: User
pt: Usuário

en: API Key
pt: Chave de API

en: Exists
pt: Existe

en: Revision
pt: Revisão

en: Installed
pt: Instalado

en: Uninstalled
pt: Desinstalado
