New Relic (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Exists
sv: Existerar

en: Revision
sv: Version

en: Installed
sv: Installerad

en: Uninstalled
sv: Avinstallerad
