New Relic (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Revision
th: รุ่น

en: Installed
th: ติดตั้ง
