New Relic (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Changelog
hr: Dnevnik promjena

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Exists
hr: Postoji

en: Revision
hr: Revizija

en: Installed
hr: Instaliran
