New Relic (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Changelog
ru: Журнал изменений

en: Settings
ru: Настройки

en: User
ru: Пользователь

en: API Key
ru: Ключ API

en: Exists
ru: Существует

en: Revision
ru: Редакция

en: Installed
ru: Установлено

en: Uninstalled
ru: Удалено
