New Relic (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Available
az: Mövcuddur

en: Not set
az: Qurulmayıb
