New Relic (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
