New Relic (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Exists
lv: Pastāv

en: Installed
lv: Instalēts

en: App Settings
lv: Lietojumprogrammas uzstādījumi
