News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ar: الملخص

en: Teaser
ar: موجز

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Source
ar: المصدر

en: About
ar: حول
