News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Summary
az: Xülasə

en: Teaser
az: Tizer

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Source
az: Mənbə

en: About
az: Haqqında
