News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
