News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Summary
ca: Resum

en: Teaser
ca: Resum

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Source
ca: Font

en: About
ca: Detalls

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)
