News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Source
et: Allikas

en: About
et: Programmist

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)
