News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Source
fi: Lähde

en: About
fi: Tietoja
