News Cards (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Summary
gl: Resumo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Source
gl: Orixe

en: About
gl: Información

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)
